Hotel ekonomik pranë autostradës afër Beogradit dhe pranë aeroportit

Vendndodhja e Përsosur 

Hotel Novella Uno, i vendosur në Novi Banovci, është ideal për udhëtarët nga Shqipëria që udhëtojnë nëpër Serbi. Vetëm 150 metra larg autostradës Beograd – Novi Sad dhe rrethrrotullimit të Beogradit, hoteli ofron qasje të lehtë në rrugët kryesore dhe është vetëm 10 minuta larg nga aeroporti dhe 20 minuta nga qendra e Beogradit.

Komoditet dhe Shërbime 

Hotel Novella Uno ofron 39 dhoma komode me një kapacitet total prej 125 personash. Dhomat janë të pajisura me televizor LCD, program kabllovik, Wi-Fi, dhe kondicioner. Hotel ofron gjithashtu një restorant me kapacitet prej 160 vendesh, bar aperitiv, shërbim në dhomë dhe sallë konferencash për deri në 80 persona.

Restoranti dhe Shërbimet e Tjera

Restorani është i përshtatshëm për lloje të ndryshme festash, si për qëllime biznesi ashtu edhe private. Shërbimi i përkryer dhe kuzhinierët e shkëlqyer do të bëjnë qëndrimin tuaj në hotel të mbetet një kujtim i këndshëm. Hotel Novella Uno gjithashtu ofron parking me 20 vende, i cili është nën mbikëqyrje video 24 orë në ditë.

Orari dhe Mënyrat e Pagesës

Orari i punës së recepsionit është 24 orë, dhe restoranti është i hapur nga ora 11 deri në 23. Çmimi i qëndrimit përfshin mëngjesin, dhe pagesa mund të bëhet me para në dorë, me karta (Visa, Dina, Master, Maestro), me çeqe të qytetarëve, si dhe me llogari bankare.

Nëse udhëtoni nëpër Serbi dhe kërkoni një vend komod dhe të qasshëm për të qëndruar, Hotel Novella Uno është zgjedhja ideale për ju. Me vendndodhjen e saj strategjike, shërbimet e shkëlqyera dhe ambientin mikpritës, ky hotel siguron një përvojë të paharrueshme për udhëtarët nga Shqipëria.

Vizitoni hotelin tonë!